Urządzamy kuchnię


Urządzanie własnej kuchni to zadanie, przed którym prędzej czy później staje każda pani domu. Zaprojektowanie kuchni, która będzie jednocześnie piękna i funkcjonalna jest prawdziwym wyzwaniem.
Projekt kuchni warto zacząć od znalezienia dobrego sklepu meblowego lub stolarza, który pomoże Ci dobrać meble do indywidualnych potrzeb.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się na konkretny sklep meblowy lub stolarza radzimy sprawdzić opinie o danej firmie w Internecie. Pamiętaj, że cena jest drugorzędną sprawą. Niektórzy fachowcy oferują tańsze usługi, zanim jednak skusisz się na okazyjną ofertę sprawdź dokładnie, skąd wynika różnica w cenie. Niektóre firmy stosują produkty gorszej jakości – np. tańsze hettich zawiasy meblowe, co może skutkować szybszym zużyciem mebli.
Pamiętaj, że meble kuchenne są poddawane niezwykle intensywnej eksploatacji. Szafki kuchenne są otwierane i zamykane nawet kilkadziesiąt razy w ciągu dnia – warto zatem zainwestować nie tylko w dobre zawiasy, ale też w cichy domyk, dzięki któremu będziesz mogła bez obaw oddawać się kuchennym szaleństwom nawet wtedy, gdy dzieci śpią.
Warto również zainwestować w porządny blat, który będzie odporny na ścieranie, temperaturę i kwasy, które zawiera żywność.
Zobacz cały hettich katalog.