Trzy popularne rodzaje mezoterapii


Usługi z zakresu medycyny estetycznej biją rekordy popularności. Coraz więcej kobiet marzy o zachowaniu młodego wyglądu nawet po czterdziestce lub pięćdziesiątce. Prawdziwym hitem gabinetów jest zabieg mezoterapii. Dlatego właśnie warto poznać jego trzy popularne formy.
Zabieg mezoterapii igłowej
mezoterapia igłowa poznań wyróżnia się wysoką skutecznością ze względu na wprowadzanie specjalnych preparatów witaminowych z substancjami aktywnymi bezpośrednio wgłąb skóry. Jednocześnie należy podkreślić, że jest to metoda w pełni niechirurgiczna, a dzięki temu bardzo bezpieczna dla klientek gabinetów medycyny estetycznej
Zabieg mezoterapii mikroigłowej
zabiegi medycyny estetycznej poznań z wykorzystaniem mikroigły cieszą się sporą popularnością ze względu na innowacyjność tej metody. Do przeprowadzenia usługi potrzebne są specjalne urządzenia wyposażone w mikroigły, które nakłuwają skórę i stymulują powstawanie nowych włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za młody wygląd.
Zabieg mezoterapii bezigłowej
Medycyna estetyczna to także szereg metod bezinwazyjnych, czego najlepszym przykładem jest zabieg mezoterapii bezigłowej. W tym przypadku zamiast igieł wykorzystuje się ultradźwięki oraz fale dźwiękowe, które umożliwiają przenikanie preparatów wgłąb skóry.