Piękne wesele


Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu człowieka. Zwykle tuż po nim odbywa się wesele – czasem jest to skromne przyjęcie dla najbliższych, innym razem huczna impreza dla dwustu gości. Niezależnie jednak od wielkości formatu takiej uroczystości warto zadbać o odpowiednią oprawę – muzykę, światła, menu i dekoracje sali weselnej.
Na szczęście minęły już czasy, gdy królował kicz i tandeta, a im bardziej błyszczące dekoracje, im więcej brokatu – tym lepiej. Obecnie obserwuje się powrót do naturalności. Do łask wracają kwiaty – szczególnie takie ogrodowe, polne. Tworzone z nich bukiety charakteryzują się sporą dozą nonszalancji, sprawiają wrażenie nieco niedbałych, artystycznych. Ślubna dekoracja sali weselnej Poznań.
Niezależnie od obowiązującej mody dekoracje sali weselnej muszą jednak współgrać z zamysłem Państwa Młodych. Zwykle spotyka się rozwiązanie powtórzenia motywów kwiatowych z bukietu ślubnego Panny Młodej i wiązanek z kościoła. Dzięki temu ślub i wesele stają się jedną spójną całością.
Decydując się na kwiatowe dekoracje warto zadbać również o ich ekspozycję – dobrać odpowiednie wazony czy donice, dopasować ich wielkość do stołów i rozplanowania całej sali weselnej.

Polecane: szkolenia i kursy florystyczne Poznań.